Gratis verzending vanaf €100 aankoop 🚚
SHOEI Pinlock 120 EVO: CWF-1 / CPB-1 / CPB-1V (voor Glamster)
€ 29,95
Pinlock 120 EVO lens voor Shoei CWF-1, CPB-1 en CPB-1V vizieren, premium anti-condens voor optimaal zicht in alle seizoenen.
Op voorraad
De Pinlock 120 EVO lens is de beste anti-condensoplossing ontwikkeld door het merk Pinlock. Ontworpen voor de meest veeleisende Shoei helmen, past hij perfect op verschillende specifieke vizieren en garandeert hij helder zicht in alle omstandigheden, zelfs bij regen of zeer lage temperaturen.
Gemaakt van speciaal hydrofiel plastic met een siliconen afdichting die een hermetische luchtbarrière vormt, werkt hij als dubbele beglazing om condensvorming effectief te voorkomen. De 120 versie is de versie die gebruikt wordt in de meest extreme omstandigheden, waaronder in MotoGP en de TT van het eiland Man, wat veel zegt over zijn betrouwbaarheid.
De lens is perfect geschikt voor de volgende vizieren:
- CPB-1(V) voor NXR, RYD en X-Spirit III
- CWF-1 (⚠️ Shoei Tear-Off competitievisier) voor XR-1100, X-Spirit II en Qwest
De EVO versie biedt een perfecte integratie in het scherm, met een ruimer gezichtsveld en zonder vervorming. Een bijna onmisbaar accessoire om het hele jaar door te rijden met een Shoei helm, zonder ooit gehinderd te worden door condens.
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Helmcompatibiliteit | Shoei |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen